• Dlaczego MY?

• Dlaczego MY

• CO MUSISZ WIEDZIEĆ O NASZEJ SZKOLE?

• W szkole nie ma dzwonków (ani na lekcje, ani na przerwy) - za to wszędzie wiszą zegary.
            • Zajęcia lekcyjne są w godzinach od 8.00 do 15.15.
            • Funkcjonuje oddział przedszkolny.
            • Sale klas 0 - III znajdują się na parterze.
            • Świetlica szkolna czynna jest od 7.00 do 17.00.
            • Od klasy IV uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania sportowe w klasie o profilu koszykówka i tenis stołowy oraz w ramach zajęć pozalekcyjnych.
            • Mamy szeroką ofertę zajęć dodatkowych do wyboru - koła przedmiotowe i zainteresowań, m.in. chór, robotyka, fotograficzne, filmowe, sportowe, pierwsza pomoc przedmedyczna.
            • Realizujemy innowacyjne projekty edukacyjne.
            • Gwarantujemy wykwalifikowaną i kreatywną kadrę nauczycieli, profesjonalne wsparcie pedagoga, psychologa, logopedy, terapeuty pedagogicznego i pielęgniarki szkolnej.
            • Zapewniamy naukę w pracowniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt IT.
            • Biblioteka szkolna daje uczniom możliwość rozrywki i wiedzy. Oprócz lektur są tam nowości wydawnicze popularne wśród uczniów, gry planszowe, stanowiska komputerowe dla uczniów.
            • Tworzymy miejsca relaksu i wypoczynku.
            • We współpracy z rodzicami zmieniamy przestrzeń szkolną, realizując pomysły uczniów.
            • Dla uczniów dostępne są: plac zabaw, strefa nauki, boiska, dwie sale gimnastyczne, siłownia, parking rowerowy.
            • Każdy uczeń może skorzystać z gotowanych na miejscu dwudaniowych obiadów z deserem.
            • W szkole dostępna jest woda do picia z dystrybutorów.

Nauka w naszej szkole to gwarancja dobrego startu do kolejnego etapu edukacji!