• Strefa rodzica

• Obiady - karta zgłoszenia, opłaty

• Ogłoszenie dotyczące żywienia - informacje w linku

Karta STOPEREK jest ważna przez wszystkie lata szkolne. Jeżeli rodzice uczniów są posiadaczami karty, to z tej karty może korzystać dziecko. Warunkiem jest dostarczenie karty do szkoły w celu jej weryfikacji pod kątem przydatności i ponownej rejestracji najpóźniej do dnia 04.09.23 r. W przypadku rezygnacji z obiadu karta jest nieaktywna. Jeżeli dziecko zgubi kartę, rodzic jest zobowiązany do zakupu kolejnej zbliżeniowej karty obiadowej (15 zł przelewem na konto Rady Rodziców 19 1240 5211 1111 0010 3776 7265 lub gotówką w pok.207).

Potwierdzenie wpłaty dostarczamy do intendenta. Obiad jest wydawany dziecku po przyłożeniu karty do czytnika.

Drodzy Rodzice !!!

Rozliczenie płatności za obiady będzie wysyłane z programu Stoperek w ostatnim dniu każdego miesiąca.

Koszt obiadu w roku szkolnym 2023/24 w Szkole Podstawowej nr 19

dziecko         4,25 zł
            nauczyciel    7,30 zł

Rok szkolny 2023/2024 karta zgłoszenia dziecka na obiady/rezygnacji z obiadów.pdf

ZASADY ODPŁATNOŚCI ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ przy Szkole Podstawowej nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku

1. Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać przelewem na konto szkoły nr 22 1240 5211 1111 0010 3556 9870.
            2. W  tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę. W przypadku opłaty za więcej niż jedno dziecko w tytule wpłaty należy wpisać każde dziecko osobno.
            3. Odpisów za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu dokonuje się w następnym miesiącu rozliczeniowy - zwrot na konto wpłacającego.
            4. W przypadku nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić ten fakt u intendenta osobiście lub telefonicznie najpóźniej do godz. 14 dnia poprzedzającego nieobecność.
            5. Osoby rezygnujące ze stołowania się powinny zgłosić ten fakt pisemnie w terminie co najmniej 3 dni przed zakończeniem miesiąca poprzedzającego. W razie niedopełnienia formalności w określonym terminie rodzic będzie ponosił koszt żywienia za cały miesiąc.
            6. Osoby niewpłacające w terminie za obiady lub nie stosujące się do zasad określonych w Regulaminie stołówki szkolnej zostaną pozbawione możliwości żywienia.
            7. Decyzję MOPR dotyczącą finansowania obiadów należy dostarczyć do intendenta szkoły.

8. Kontakt  tel.: 85 73 23 000 w. 29  email: obiadysp19@gmail.com