Zajęcia rozwijające zainteresowania
Zajęcia rozwijające zainteresowania - rok szkolny 2016/17
Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć pozalekcyjnych
termin, sala
1
Bielawska Małgorzata
Chór kl. I-III
wtorek 8.55-9.40 s.207
2
Buraczewska Katarzyna
Koło redakcyjne- kl.IV-VI
wtorek 14.45-15.30 s.307
3
Ciszewska Alina
Koło j. polskiego
poniedz. 14.45-15.30 s.002
4
Gadzała Katarzyna
Koło zainteresowań z j. angielskiego
poniedz. 15.40-16.25 s.208
5
Grynczel Monika
Koło hist. przygotowujące do konkursu
poniedz. 14.45-15.30 s.301
Projekt ,,Z Piłsudskim po Białymstoku"
środa 8.00-8.45 s.301 (co 2 tyg)
7
Janikowska Elżbieta
Teatrzyk kamishibai - kl. IIIf
wtorek 11.30-12.30 bibl.
8
Jurczykowska Joanna
Praca z uczniem zdolnym
wtorek 14.45-15.30 s.209
10
Konopko Bogdan
SKS kl.IV chł.
czwartek 14.45-15.30 s. gimnast.
11
Korsak Katarzyna
"W świecie gier karcianych" - kl. III "
piątek 10.45-11.30 bibl.
12
Kowalczuk Grażyna
Przygotowanie ucz. do konkursów
wtorek 13.50-14.35 s.305
13
Kraśko-Abusaymah A.
Koło j.niemieckiego
poniedz. 15.30-16.25 s.303
Przygotowanie ucz. do konkursów
wtorek 14.45-15.30 s.303
14
Kubiak-Babińska Joanna
SKS kl. IV
poniedz. 15.40-16.40 s. gimnast.
SKS kl.VI
poniedz. 14.40-15.40 s. gimnast.
15
Kulisiewicz Ewa
Koło j. rosyjskiego kl. V i kl VI
czwartek 14.45-15.30 s.301
16
Kunda Dorota
Chór kl. I-III
poniedz. 8.00-8.45 s.207
17
Kwasowski Grzegorz
Zajęcia z uczniem zdolnym
poniedz. 8.00-8.45 s.309
18
Łoś Elżbieta
"Mały przyrodnik odkrywa świat" - kl. IIc
czwartek 15.40-16.40 s.102
19
Myć Eliza
Koło Erasmus
czwartek 15.40-16.25 s.303
Koło Erasmus
czwartek 14.45-15.30 s.301
21
Onoszko Jolanta
Koło Erasmus
czwartek 15.40-16.25 s.303
22
Panasiewicz Danuta
Zajęcia z uczniami zdolnymi - kl. 6d, 6e
poniedz. 8.00-8.45 s.308
24
Perkowska Halina
Szkolne Koło Brydża Sportowego
czwartek 15.00 s.204, 208
25
Popko Magdalena
Zabawy i gry planszowe
czwartek 10.45-11.30 s.211
26
Popławski Andrzej
SKS klas III chł.
wtorek 15.30-17.00 s. gimnast.
SKS klas VI
środa 16.15-17.45 s. gimnast.
27
Rakus Małgorzata
Koło mediacyjne
czwartek 14.45-15.30 s.208
28
Roszkowska Alicja
Koło matematyczne
poniedz. 14.45-15.30 s.305
29
Rynkowski Wojciech
Uczymy się j. ang. czytając, śpiewając
wtorek 15.40-16.25 s.303
30
Sadowska Anna
Szkolny Klub Bezpieczeństwa
wtorek 14.45-15.30 s.306
31
Sepko Bożena
Koło plastyczne
poniedz. 14.45-15.30 s.302
32
Skiepko Ewa
Koło j. polskiego
wtorek 8.00-8.45 s.209
SOS z j. polskiego
poniedz. 14.45-15.30 s.308
34
Suchodolska Beata
"Gry i zabawy uspr. pamięć i koncentr." kl. I-III"
wtorek 13.50-14.35 s.211
Zajęcia plastyczno-tech. kl. II-III
poniedz. 15.40-16.40 s.206
35
Szeps Grażyna
Koło teatralne kl. IIg
wtorek 13.50-14.35 s.103
36
Świsłocka Elżbieta
"Pinokio" - teatrzyk kl. I-III
piątek 10.50-12.30 s.211
37
Tołoczko Anna
Koło sprawnych rąk "Tańcowała igła z nitką"
środa 9.50-10.35 s.211
Koło plastyczne
poniedz. 12.50-13.25 s.211
38
Tomaszewski Tomasz
SKS klas V
piątek 15.30-17.00 s. gimnast.
39
Wałejko Agnieszka
Chór ,,Rozśpiewana 19"
środa 14.45-15.30 s.302
czwartek 14.45-15.30 s.302
40
Zielińska Zuzanna
SKS klas V dz.
środa 14.45-15.30 s. gimnast.
SKS klas V
środa 15.30-16.15 s. gimnast.
42
Zimnoch Krzysztof
Kodowanie
środa 14.45-16.25 s.307