• Projekty i programy

• Akademia Finansów Banku Pekao S.A

• 01.03.2021 20:08
        • Akademia Finansów Banku Pekao S.A to€“ cykl lekcji prowadzonych w Szkole przez pracowników Banku zachęcający do poznania prostych sposobów poruszania się po skomplikowanym świecie instrumentów bankowych. Akademia finansów Banku Pekao S.A ma na celu przybliżenie dzieciom najważniejszych zasad codziennego bankownia, innowacyjnych produktów, jak i gospodarowania swoimi oszczędnościami. Program zajęć jest dostosowany do wieku dzieci w poszczególnych klasach. Akademia Finansów Banku Pekao S.A trwać będzie od marca do maja 2014 roku.
        • Idealnym dopełnieniem teorii poznanej podczas Akademii będzie Państwa wspólna wizyta z dzieckiem w oddziale naszego Banku. Zapraszamy serdecznie do oddziału naszego Banku w Białymstoku Aleja J. Piłsudskiego 11/2.

RACHUNEK OSZCZĘDNOŚCIOWY DLA DZIECI MÓJ SKARB

Teraz z rachunkiem oszczędnościowym „Mój Skarb” możesz uczyć swoje dziecko oszczędzania od najmłodszych lat. Nawet niewielkie kwoty wpłacane systematycznie przez Twoje dziecko na rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb” (np. kieszonkowe, gotówka otrzymana na prezent urodzinowy czy komunię) po kilku latach urosną i pozwolą zrealizować jego marzenia. Im wcześniej Twoja pociecha zapozna się ze światem finansów, z tym większą łatwością wejdzie w dorosłość i odpowiedzialną samodzielność.

Rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”:

• nie pobieramy opłaty za jego prowadzenie,
          • można go otworzyć od dnia narodzin dziecka do 18 roku życia (umowa rachunku Mój skarb wygasa 30 dni po ukończeniu przez dziecko 18 lat, chyba, że wcześniej zostanie ona rozwiązana lub zostanie rozwiązana umowa konta osobistego wspomnianego wyżej),
          • oprocentowanie rachunku wynosi 2% w skali roku niezależnie od zgromadzonej kwoty (oprocentowanie zmienne), a odsetki dopisywane są do rachunku na koniec każdego miesiąca (środki oprocentowane są już od 1 grosza),
          • wpłaty na rachunek mogą być dokonywane w dowolnej wysokości gotówką lub przelewem,
          • zgromadzone środki można przekazywać bez utraty odsetek na dowolny rachunek bankowy wskazany przez Ciebie lub Twoje dziecko (dla którego prowadzony jest rachunek),
          • oszczędności podlegają ochronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
        • Wróć do listy artykułów

RACHUNEK OSZCZĘDNOŚCIOWY DLA DZIECI MÓJ SKARB

Rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”:

• nie pobieramy opłaty za jego prowadzenie,
          • oszczędności podlegają ochronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
        • Wróć do listy artykułów