STARSI KOLEDZY MŁODSZYM - CZYLI CO WIEDZĄ NASZE MALUCHY O BEZPIECZEŃSTWIE DANYCH

Nie ma to jak uczyć się nawzajem. Z takiego założenia wyszliśmy realizując kolejne zadanie programu TDTS. Tym razem klasy VI-te miały za zadanie zaplanować i przeprowadzić w wyznaczonych oddziałach klas młodszych zajęcia oraz gry i zabawy związane z tematem danych osobowych.
Wszystkie klasy wywiązały się z tego znakomicie, co potwierdzają wychowawcy klas i same dzieciaki. Taka koleżeńska wymiana doświadczeń to bardzo dobry sposób na cementowanie przyjaźni. Wydaje nam się, że wielkie zaangażowanie i radość z organizowania takich zajęć, a przede wszystkim uśmiech na twarzy naszych młodszych kolegów i koleżanek to największa i najpiękniejsza nagroda.