Konkurs na plakat pod hasłem „Twoje dane – Twoja sprawa”

Wraz z nowym rokiem i nową energią uczniowie dziewiętnastki rozpoczęli pracę nad kolejnym etapem programu. Zaprojektowali i wykonali plakaty na temat ochrony danych osobowych pod hasłem „Twoje dane – Twoja sprawa”. Konkurs został ogłoszony przede wszystkim dla klas siódmych, ale jak się okazało także młodsi uczniowie wzięli w nim udział.

Przypomnijmy zasady konkursu:

KONKURS PLASTYCZNY
Regulamin szkolnego konkursu plastycznego na plakat pod hasłem
1. Praca konkursowa polega na wykonaniu plakatu zawierającego wybraną informację na temat ochrony danych osobowych; może być w formie rymowanki.
2. Praca może być wykonana indywidualnie lub w parach nie więcej jednak niż dwie osoby.
3. Format pracy jest dowolny, ale mile widziane są większe prace, ponieważ ich zadaniem będzie "rzucać się w oczy" na szkolnych korytarzach.
4. Technika wykonania pracy - dowolna. Brane pod uwagę będzie samodzielność wykonania więc uważajcie z materiałami drukowanymi.
5. Prace podpisane przynosimy do pani B. Sepko do dnia 15 stycznia do sali 302.
6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 stycznia na apelu z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych.
7. W pracy powinny być wykorzystane informacje omawiane na godzinach wychowawczych.

Prace zostały wyeksponowane na szkolnych korytarzach, a część z nich możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. 19 stycznia zostały wręczone dyplomy za najbardziej pomysłowe prace w klasach siódmych. Na wyróżnienie zapracowało aż 15 uczniów.
Gratulujemy!