• GIODO w naszej szkole

• Konkurs na plakat pod hasłem „Twoje dane – Twoja sprawa”
        • Przypomnijmy zasady konkursu:

Regulamin szkolnego konkursu plastycznego na plakat pod hasłem
          1. Praca konkursowa polega na wykonaniu plakatu zawierającego wybraną informację na temat ochrony danych osobowych; może być w formie rymowanki.
          2. Praca może być wykonana indywidualnie lub w parach nie więcej jednak niż dwie osoby.
          3. Format pracy jest dowolny, ale mile widziane są większe prace, ponieważ ich zadaniem będzie "rzucać się w oczy" na szkolnych korytarzach.
          4. Technika wykonania pracy - dowolna. Brane pod uwagę będzie samodzielność wykonania więc uważajcie z materiałami drukowanymi.
          5. Prace podpisane przynosimy do pani B. Sepko do dnia 15 stycznia do sali 302.
          6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 stycznia na apelu z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych.
          7. W pracy powinny być wykorzystane informacje omawiane na godzinach wychowawczych.

Prace zostały wyeksponowane na szkolnych korytarzach, a część z nich możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. 19 stycznia zostały wręczone dyplomy za najbardziej pomysłowe prace w klasach siódmych. Na wyróżnienie zapracowało aż 15 uczniów.
          Gratulujemy!