PODSUMOWANIE PROGRAMU – POKONAĆ NIELEGALNYCH

Zakończenie roku szkolnego, to dobry okres na podsumowania nie tylko naszych osiągnięć edukacyjnych, ale również różnych działań projektowych i programowych podejmowanych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Dlatego 29 maja 2018r. odbyło się™ też podsumowanie działań„ związanych z projektem GIODO " Twoje dane - Twoja sprawa". Miało ono charakter gry. Wzięły w niej udział‚ klasy piąte i szóste.
    Uczniowie otrzymali kartoteki, do których zbierali punkty za wykonanie  różnych zadań. Polecenia i zadania mieli odnaleźć w różnych miejscach na terenie szkoły podczas trzech długich przerw - sekretariacie, bibliotece, pracowni plastyczno - technicznej czy pracowni przyrodniczej.  Zadania sprawdzały wiedzę™ na temat ochrony danych osobowych, netykiety™ i zasady bezpieczeństwa w Internecie. Nasze poszukiwanie „Nielegalnych” cieszyło się dużym zainteresowaniem i wszyscy uczestnicy wykazali się™znaczną… wiedzą…w temacie, dlatego po ukończeniu zmagań otrzymali dyplomy i upominki.