RODZICE I WYCHOWAWCY WSPÓLNIE O PROBLEMIE OCHRONY DANYCH

A oto i kolejny dowód na bardzo bliską i jakże owocną współpracę naszej szkoły z rodzicami. Okazuje się, że nasze partnerstwo w wychowaniu szybko można wykazać w praktyce. Na odzew po informacji wychowawcy klasy VIIe o realizacji programu TDTS  nie trzeba było długo czekać. Kolejny z rodziców naszych zechciał w bardzo profesjonalny sposób podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat zagrożeń oraz ochrony danych w Internecie. I w ten sposób siódmoklasiści już wiedzą np.:
- Jak bezpiecznie korzystać z sieci?
- Co wie o nas Internet?