• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Szanowni Uczniowie, Rodzice,

czas wakacji dobiega końca. Przed nami nowy rok szkolny. Sytuacja, w związku z trwającym wciąż stanem pandemii wymaga zmian w organizacji pracy szkoły. Nowe zasady wpłyną także na organizację rozpoczęcia roku szkolnego.

Dokładny harmonogram spotkań i zasady wchodzenia do Szkoły (będą trzy wejścia) zostały zamieszczone w E-dzienniku. Na pierwsze spotkania opiekunowie mogą wejść jedynie w przypadku uczniów klas pierwszych i czwartych (max jednen opiekun). Przypominamy o konieczności użycia maseczki (przez opiekuna), dezynfekcji dłoni oraz dystansie.

• IV klasa - sportowa

• 19.08.2020

Szanowni Państwo!

1. Bardzo prosimy o udanie się z dziećmi do lekarza sportowego ( przychodnie na ul. Bema lub Sienkiewicz ). Okazuje się, że należy mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Zdajemy sobie sprawę, że terminy wizyt są już na wrzesień. Prosimy zrobić badania jak najszybciej.
              2. W związku z koronowirusem dobrze byłoby zaopatrzyć swoje pociechy w piłki do koszykówki nr 5. Uczniowie, którzy nie będą mieli swoich piłek oczywiście otrzymają piłki szkolne.
              3. W związku z zachowaniem bezpieczeństwa bardzo prosimy o zakup odpowiedniego obuwia sportowego. Obuwie sportowe musi mieć podeszwę zrobioną z gumy, która się nie ślizga.

nauczyciele wychowania fizycznego

• ŚWIETLICA SZKOLNA

• Szanowni Państwo,

Przypominamy, jeżeli chcą Państwo, by w roku szkolnym 2020/2021 dziecko mogło korzystać z opieki świetlicowej, to konieczne jest złożenie wniosku.

Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu.

Wniosek dostępny jest na stronie szkoły www.sp19.piasta.pl, https://sp19bialystok.edupage.org/ w zakładce Miejsca w szkole - świetlica.

Wypełniony wniosek wraz z zaświadczeniem (skan) można przesłać mailem na adres sp19@um.bialystok.pl  lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.

Termin składania dokumentów do 27.08.2020.

UWAGA! – Jeżeli złożyli Państwo jedynie wniosek, to zaświadczenie o zatrudnieniu należy dostarczyć do 27.08.2020.

Wnioski rozpatrywane po terminie, skutkują brakiem możliwości przyjęcia dziecka do świetlicy od 01.09.2020.

• IV klasa - sportowa

• 18.08.2020

Szanowni Państwo!

Informacje dotyczące dalszego postępowania dla uczniów, którzy zakwalifikowali się do IV klasy sportowej zostaną zamieszczone na e–dzienniku najpóźniej do jutra.

nauczyciele wychowania fizycznego