Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

smileysmiley

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 19 w Białymstoku jest miejscem, gdzie oczekujące na zajęcia lekcyjne lub po ich zakończeniu dzieci mogą bezpiecznie, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas.

W roku szkolnym 2017/18 świetlica czynna jest w godzinach 07.00 – 17.00
Opieką świetlicową objęte są  dzieci rodziców pracujących z klas I – III.
Dzieci przebywające w świetlicy obowiązuje zachowanie zgodne z ustalonym regulaminem.
Zajęcia świetlicowe są bezpłatne. Rodzice zobowiązani są do dostarczenia wyprawki lub wpłaty jej równowartości u Wychowawczyń świetlicy.

W naszej świetlicy:
–    dbamy o bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie powierzonych nam dzieci
–    uczymy i wdrażamy zasady postępowania, współżycia i współdziałania w grupie
–    dokładamy starań, by prócz zajęć dzieci miały czas i możliwość swobodnej zabawy z rówieśnikami, uczyły się samodzielnie organizować czas zgodnie z zainteresowaniami
–    więcej informacji o tym co dzieje w naszej świetlicy na blogu swietlicowenowinki19.blog.onet.pl

Aby zapisać dziecko do świetlicy należy :
–    wypełnić Kartę Zgłoszenia Dziecka do świetlicy – do pobrania ze strony SP19  lub bezpośrednio u Wychowawczyń świetlicy, a następnie złożyć w świetlicy lub sekretariacie szkoły.
–    rekrutacja do świetlicy na następny rok szkolny odbywa się w marcu i kwietniu.
–    zasady naboru, regulamin i „Wniosek o objęcie ucznia zajęciami świetlicowymi” są do pobrania w załączniku.

Zapraszamy....