Wkręć się w nakrętki

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy niestrudzenie zbierają nakrętki na rehabilitację Emilki. A oto kilka słów od rodziców dziewczynki:

„Emilka skończyła 6 lat. Urodziła się jako drugi bliźniak z niedotlenieniem mózgu, z podejrzeniem wady genetycznej. W 4 roku życia dołączyła padaczka. Jak dotąd Emilka nie chodzi samodzielnie, nie rozmawia, występuje znaczne opóźnienie umysłowe. Aby Emilka robiła postępy, niezbędna jest wszechstronna rehabilitacja i stymulacja jej rozwoju. Dzięki akcji zbierania nakrętek nasza córka wzięła dwukrotnie udział w turnusie delfinoterapii. Ponieważ przyniósł on ogromną poprawę kondycji Emilki pragniemy, aby w przyszłym roku nasza córka znowu wzięła udział w terapii z delfinami. Prosimy więc bardzo o wsparcie tego przedsięwzięcia poprzez dalsze zbieranie plastikowych kapsli.