Nawigacja

 • Zawodnicy Jagiellonii w naszej szkole

  Zawodnicy Jagiellonii w naszej szkole

  Dnia 18.10.2018r. w naszej szkole gościliśmy zawodników Białostockiego Klubu Sportowego Jagiellonia –  Bartosza Kwietnia i Cilliana  Sheridana w ramach akcji ,,Jaga dzieciom”. Tego dnia w szkole dominowały barwy żółto- czerwone. Brać uczniowska, jak na kibiców przystało, przywitała piłkarzy oficjalnym hymnem Jagiellonii oraz okrzykiem zagrzewającym do walki, który wprowadził stadionową atmosferę. Następnie zawodnik  przybliżył uczniom  tajniki zawodu piłkarza. Opowiadał o zdrowym trybie życia piłkarzy, systematycznych treningach oraz zasadach fair play. Piłkarze  musieli zmierzyć się z pytaniami od dzieci, np.: "W jakim wieku rozpoczynaliście przygodę z piłką?", "Jak długo trwa jeden trening?", "Jak często ćwiczycie?", a także "Najlepszy klub, przeciwko któremu graliście?". Dzieciaki z uwagą wsłuchiwały się w odpowiedzi naszych zawodników. Trzeba przyznać, że nie były one łatwe tym bardziej, że były nawet w języku angielskim. Okazało się, że  poziom wiedzy uczniów klas 1-3 o Jagiellonii jest imponujący. Prawidłowe odpowiedzi nagrodzono kartami i autografami piłkarzy. Na zakończenie spotkania każdy mógł zrobić zdjęcie z piłkarzem i otrzymać autograf.
  Zorganizowane spotkanie propagujące zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną na długo pozostanie w pamięci uczniów i przyczyni się do rozwijania zainteresowań, uzdolnień i pasji. Życzymy drużynie samych sukcesów. Jako wierni kibice uczymy się czerpać radość z jej zwycięstw oraz godzić z porażką.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 • Nasi uczniowie grają w III lidze w brydżu sportowym !!!

  Nasi uczniowie grają w III lidze w brydżu sportowym !!!

  Zrobiliśmy pierwszy wielki krok do przodu. "Walczyliśmy" w sobotę i niedzielę 13 - 14.10.18r. Jesteśmy już na takim poziomie, że możemy spokojnie rywalizować z dorosłymi. Ligę sędziował sędzia najwyższej, światowej klasy, pan Sławomir Latała.  Co prawda, nie zajęliśmy jakiegoś rewelacyjnego miejsca, ale sam fakt uczestnictwa,  jest dla naszych uczniów sukcesem. Z każdym rokiem gramy coraz lepiej.
  Trenujemy grę w brydża sportowego już 3 - niektórzy -  4 lata.  W tym roku reprezentujemy  Miejski Białostocki Klub Brydżowy (MBKB) . Do klubu należą uczniowie różnych klas ( V - VIII ): Aleksander Skiepko, Miłosz Trochimowicz, Tomasz Okurowski, Wiktor Skiepko, Natalia Szoka, Bartosz Małyszko, Patryk Klim, Rafał Łazarczyk, Sylwia Burzyńska, Michał Remża. Szkoła jest dumna z naszych uczniów. Pani Dyrektor - Elżbieta Zimnoch oraz rodzice naszej szkoły wspierają nasze pasje.  Galerię zdjęć można obejrzeć na stronie www.latala.pl.
  Trener i opiekun Halina Perkowska

 • Ślubowanie klas pierwszych

  Pierwszoklasiści są już pełnoprawnymi uczniami. 12 października br. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.
  W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszacy złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.
  Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców, dziadków, bliskich.  Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.  

  Ślubowanie klas pierwszych.

 • DZIECI DZIECIOM - ZBIERAMY BO POMAGAMY!

  DZIECI DZIECIOM - ZBIERAMY BO POMAGAMY!

  W ramach jubileuszu 60-lecia naszej szkoły, połączeni pomaganiem, włączmy się w akcję ,,Szkolna eco zbiórka makulatury”.
  Pieniądze ze sprzedaży niepotrzebnych papierów zostaną przekazane na rzecz Podlaskiego Hospicjum Dziecięcego.
  Przynieść makulaturę można będzie tylko 31 października oraz 28 listopada (PAPIEROWA ŚRODA).
  Szczegółowych informacji udzielą wychowawcy klas.

 • Pomóż nam zmnieniać się i działać dla Ciebie

  Pomóż nam zmnieniać się i działać dla Ciebie

  Zagłosuj

  na nasz projekt oświatowy numer ID S11 - Stworzenie kreatywnej strefy naukowej i rekreacyjnej - modernizacja terenu przy SP 19 w Białymstoku.

  Projekt zakłada stworzenie na terenie szkoły stref: zabaw dla najmłodszych, sportowo - rekraacyjnej oraz naukowej. 

  Pomóż nam zmnieniać się i działać dla Ciebie - Obrazek 1

  Wesprzyj projekt oświatowy numer ID S25  - "Podróżnicy w czasie" SP nr 47, SP nr 9, SP nr 12, SP nr 19

  Projekt zakłada zakup strojów umundurowania i uzbrojenia historycznego, pozwalających na prowadzenie żywych lekcji historii oraz otwartych warsztatów dla mieszkańców Białegostoku.

  Pomóż nam zmnieniać się i działać dla Ciebie - Obrazek 2

   

 • Spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców SP 19

  Spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców SP 19

  Zapraszam na coroczne spotkanie przedstawicieli klasowych do Rady Rodziców SP19
  Termin: 14 września 2018, godz.17:30
  Miejsce: stołówka SP19

  Pozdrawiam:
  Wiesław Treszczotko
  Przewodniczący Rady Rodziców SP19

 • MEDALE "DILIGENTIAE"

  MEDALE "DILIGENTIAE"

  3 września 2018r. podczas Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2018/19, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 52 Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wręczył medale "DELIGENTIAE” dla uczennicy naszej szkoły Julii Rećko z kl. 7a i dla Jolanty Łuckiewicz nauczycielki religii. "Medal, który dziś otrzymują najlepsi uczniowie jest symbolem etosu uczciwej i rzetelnej pracy, dążenia do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju. To także prestiżowa nagroda dla nauczycieli, którzy swoją postawą, przykładem życia i postępowania są wzorem dla uczniów, są dla nich szczególnym autorytetem” – mówił Prezydent Białegostoku.  

    MEDALE "DILIGENTIAE" - Obrazek 1

  MEDALE "DILIGENTIAE" - Obrazek 2MEDALE "DILIGENTIAE" - Obrazek 3

  MEDALE "DILIGENTIAE" - Obrazek 4

 • Srebro PKK Żubry na wyjeździe

  Srebro PKK Żubry na wyjeździe

  PKK Żubry Białystok rocznik 2005 drużyna w składzie w/g zdjęcia od lewej:

  Srebro PKK Żubry na wyjeździe - Obrazek 1
  Maciej Bobka SP19;
  Oskar Trusewicz SP43;  
  Marcin Zieliński SP49;  
  Jakub Kozłowski SP16;  
  Jakub Treszczotko SP19;
  Michała Fedorowicza - trener
  Szymon Fedorowicz SP19;
  Maciej Siemieńczuk SP19;  
  Paweł Piekarski SP19;  
  Patryk Popko SP19;
  Patryk Bujnarowski SP19;
  Sebastian Boboryko SP19;
  na turnieju w Kruszwicy 07-09.09.2018 na 5 rozegrane mecze wygrała 4 ulegając tylko po zaciętym pojedynku z gospodarzami 41:40

 • „Przez Sybir do Niepodległej” – to hasło przewodnie tegorocznego marszu

  7 września odbył się XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru.  
  Uczestnicy marszu wyruszyli spod Pomnika Katyńskiego, skąd ulicami Świętojańską, Branickiego i Piastowską dotarli do kościoła Ducha Świętego, gdzie uczestniczyli w uroczystej mszy świętej odprawionej przez Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego.
  Po zakończeniu mszy, przy Pomniku Sybiraków odbyły się uroczystości upamiętniające zesłańców Sybiru, zarówno tych, którzy przeżyli tragiczne lata na zesłaniu, jak i tych, którzy na zawsze tam pozostali.
  Tradycyjnie w marszu uczestniczyli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz poczet sztandarowy.

  „Przez Sybir do Niepodległej” – to hasło przewodnie tegorocznego marszu - Obrazek 1   
   

 • Lekcja w terenie uczniów klasy drugiej z policjantami Wydziłu Ruchu Drogowego.

  Relacja w Obiektywie (3 września 2018r., godz.18:43)

  Bezpieczna droga do szkoły - Obrazek 1

  i fotoreportaż na BialystokOnline

  Bezpieczna droga do szkoły - Obrazek 2

 • - Obrazek 1

 • Rozpoczęcie roku szkolnego w SP 19

  Rozpoczęcie roku szkolnego w SP 19

  9.00 - klasy I - III

  10.00 - klasy IV - VI

  11.00 - klasy VII - VIII

 • ZAPROSZENIE NA DZIEŃ ADAPTACYNY

  ZAPROSZENIE NA DZIEŃ ADAPTACYNY

  ZAPROSZENIE NA DZIEŃ ADAPTACYNY w Szkole Podstawowej nr 19 w Białymstoku

   

   


  Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci, które po raz pierwszy od 3 września 2018 r. rozpoczną przygodę ze szkołą do wspólnych zabaw adaptacyjnych.

  Uczniów klas pierwszych zapraszamy na wspólną zabawę z wychowawcą w klasie w dniu 30 sierpnia o godz. 14.00.

  Początek spotkania odbędzie się w stołówce szkolnej.

  Zapewniamy:

  • wspólne zabawy integracyjne z nauczycielkami
  • zapoznanie z salą lekcyjną
  • wiele pozytywnych wrażeń

  Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem przychodziły do naszej szkoły!

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  Na spotkanie z przyszłymi uczniami klas I prosimy przynieść zdjęcia dzieci do legitymacji.

   

 • Bezpłatne przejazdy środkami transportu

  Bezpłatne przejazdy środkami transportu

  W związku z wejściem w życie uchwały Rady Miasta Białystok Nr L/767/18 z 21 maja 2018r., informujemy, że uprawnienia do korzystania z bezpłatnych przejazdów środkami transportu zbiorowego komunikacji miejskiej uczniów klas szkół podstawowych zamieszkujących na terenie Miasta Białystok, przysługują na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

 • PÓŁKOLONIE LETNIE W SP nr 19

  PÓŁKOLONIE LETNIE W SP nr 19

  Wszystkich uczestników półkolonii zapraszamy już w najbliższy poniedziałek (20.08.2018r.). Nasze pierwsze spotkanie odbędzie się w stołówce szkolnej o godzinie 9.00. Poznacie swoich wychowawców oraz program półkolonii. Istnieje możliwość zorganizowania opieki dzieciom od godziny 8.00.

  Do zobaczenia

   

 • Ogłoszenie o przetargu pisemnym na wynajem lokalu na prowadzenie sklepiku szkolnego

  OGŁOSZENIE


  Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku podaje do publicznej wiadomości, iż w siedzibie Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1 zostało umieszczone na tablicy ogłoszeń na okres 14 dni, tj. od dnia 10.07.2018r. do dnia 24.07.2018r. ogłoszenie o przetargu pisemnym na wynajem lokalu na prowadzenie sklepiku szkolnego w budynku szkoły przy ul. Mieszka I stanowiącego własność Gminy Białystok, pozostającego w trwałym zarządzie Szkoły Podstawowej Nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku. Postępowanie przetargowe na wynajem pomieszczenia na sklepik szkolny o pow. 14 m2 położonego w budynku szkoły przy ul. Mieszka I 18 jest na czas oznaczony od dnia 1 września 2018r. do 30 czerwca 2021r., cena wywoławcza 525 zł netto za miesiąc + 23% VAT. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 1938 zł (jeden tysiąc dziewięćset trzydzieści osiem złotych) na konto 57 1240 5211 1111 0010 4820 6788 oraz przedłożenie dowodu wpłaty najpóźniej do dnia 27.07.2018r. do godz. 10.00. Oferty należy składać w sekretariacie szkoły przy ul. Mieszka I 18 w Białymstoku do dnia 27.07.2018r. do godz. 10.00.
  Otwarcie ofert nastąpi w dniu 27.07.2018 r. o godz. 10.05. Regulamin, wzór oferty i postanowienia umowy znajdują się na stronie internetowej szkoły sp19bialystok.edupage.org oraz w siedzibie szkoły.
   

  Ogloszenie o przetargu.pdf

  SP19 regulamin przetargu na wynajem lokalu użytkowego.docx

  1. OFERTA.docx

  2. UMOWA NAJMU LOKALU UŻYTKOWEGO.docx

  3. Klauzula RODO.docx

 • ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
  zaprasza do składania:

  ofert cenowych na dostawę wybranych produktów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej zgodnie z załącznikami.

  Termin składania ofert do dn. 16.07.2018r.

  Pakiet nr 1 - mieso-1.pdf

  Pakiet nr 2 - drob-1.pdf

  Pakiet nr 3 - wędliny.pdf

  Pakiet nr 4 - warzywa-1.pdf

  Pakiet nr 5 - nabial.pdf

  Pakiet nr 6 - art. różne.pdf

  Pakiet nr 7 - mrożonki.pdf

  Pakiet nr 8 - pieczywo.pdf

  Pakiet nr 9 - ziemniaki.pdf

  Pakiet nr 10 - jaja.pdf

  Pakiet nr 11 - ryby.pdf

 • WAKACJI nadszedł czas...

  WAKACJI nadszedł czas... - Obrazek 1

  Wspaniałych i radosnych wakacji. Korzystajcie z nich, ale zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich kolegów. Realizujcie marzenia, podróżujcie, zawierajcie nowe znajomości i przyjaźnie. Niech to będzie czas dobrego, bezpiecznego odpoczynku, po którym w pamięci zostają tylko miłe wspomnienia.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
  ul. Mieszka I 18
  15-054 Bia­ły­stok
 • tel. 85 73 23 000
  fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć