• KLASA SPORTOWA

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLASY SPORTOWEJ ROK SZKOLNY 2023/2024

• Od 24 lipca 2023r. do 25 lipca 2023r. do godziny 15.00 – składanie wniosków na stronie Urzędu Miejskiego

• 26 lipca 2023r. o godzinie 10.00 - test sprawności fizyczne (strój sportowy)

Należy dostarczyć do sekretariatu szkoły wypełniony i wydrukowany wniosek (ze strony urzędu) wraz z zaświadczeniem od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

• 09 sierpnia 2023r. – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

• 11 sierpnia 2023r. do godziny 15.00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych do klasy sportowej i kandydatów nieprzyjętych.

• KWITNĄCA SZKOŁA

• SP 19 uczestniczyła w projekcie KWITNĄCA SZKOŁA.

Posadziliśmy już swoje 2 jabłonki! Nazwaliśmy je Mieszko i Dobrawa, Mieszko l to nasz patron, więc wybór oczywisty, a że nikt nie lubi być sam to jest i Dobrawa. Niech rosną, zakwitają, przytulają się nawzajem kwiecistymi gałązkami, a nas czarują zapachem, brzęczeniem pszczół i miejmy nadzieję pysznymi owocami jesienią.

Sadzonki otrzymaliśmy od Jabłonki Swawole i organizatora Fundacji State of Poland.

W ramach nagrody w konkursie uczniowie klas IV i V uczestniczyli w sadzeniu 600 jabłonek na PGE Narodowym w Warszawie z ambasadorem akcji piosenkarzem Vito Bambino.

• Jesteśmy z Was dumni!!!

• Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych odebrali zaświadczenia.

Melania Siembida kl.8b - język angielski

Julia Chrzczonowicz kl.8c - matematyka