Rada Rodziców Zebrania i konsultacje Ubezpieczenie 2019/2020 Stypendium szkolne Obiady - karta zgłoszenia, opłaty Komunikat w sprawie wykazu podręczników Informacje Wyprawka ucznia klasy pierwszej r.sz. 2019/2020 ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRESIE LECZENIA STOMATOLOGICZNEGO

Ubezpieczenie na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Rodzice!

Minister Edukacji Narodowej uprzejmie informuje, że w obecnym stanie prawnym nie ma regulacji ustanawiających obowiązkowe ubezpieczenie uczniów w szkole.

Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Może być ona zawarta wyłącznie z woli rodziców. To rodzice rozstrzygają, czy należy w szkole ubezpieczyć dziecko i od nich zależy wybór ubezpieczyciela i oferty.

Ubezpieczyciel, z którym proponujemy współpracę to NAU Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Oferta znajduje się w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły.

Zawarcie umowy ubezpieczeniowej NNW jest dobrowolne i każdy rodzic może ubezpieczyć swoje dziecko indywidualnie w wybranej przez siebie firmie ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie NNW

Instrukcja likwidacji szkód

Wniosek

Tu dzwonimy w przypadku wątpliwości