• 06.07.2022 14:13

• O programie

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Dzięki tej inicjatywie nasza szkoła:
            Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białystoku
            otrzymała wsparcie w łącznej wysokości 198 300 zł.

• Lego opowieści

• 27.10.2022 17:55
          • W trakcie zajęć wykorzystane są zestawy Lego.
            Zajęcia te to nie tylko przygoda, ale również zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin nauki. Podczas zajęć odkrywamy, że świat techniki oraz nauk humanistycznych przenikają się.

• Koło fotograficzne

• 19.01.2023 14:04
          • Fotografia - nasza pasja! Jesień w obiektywie òsmoklasistów. Dzięki programowi Laboratoria Przyszłości możemy jak profesjonaliści pracować w Fotograficznym Studiu SP19.