- Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
- Laureaci konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich, miejskich
- Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego
- Stypendium Motywacyjne Dyrektora Szkoły
- Medal Mieszko
- Stypendyści Prezydenta Miasta Białegostoku
- Super Uczeń SP 19
- Medal „Diligentiae”
- Statuetka ,,Nauczyciel Mądry Sercem”
Laureaci konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich, miejskich
Rok szkolny 2019/2020
Ogólnopolski Konkurs Bożonarodzeniowy „Wigilijne życzenia”
Paweł Franciszek Kitlas z klasy I b – III miejsce
opiekun – mgr Elżbieta ŁośMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Tomasz Jankowski z klasy I b – wyróżnienie
opiekun – mgr Elżbieta ŁośMiędzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Tomasz Szermiński z klasy 1 a – wynik bardzo dobry
opiekun – mgr Katarzyna MorozWojewódzki konkurs plastyczny „Maluj Mikołaje z wielką rozkoszą, bo one prezenty przynoszą”
Karolina Zalewska z klasy 1 a – I miejsce
opiekun – mgr Katarzyna Moroz
Ogólnopolski Konkurs „Synapsik MEN”
Zofia Bielawiec z klasy 1 a – tytuł laureataGabriel Birkos z klasy 1 a – tytuł laureata
opiekun – mgr Katarzyna MorozZuzanna Pasko z klasy II c - tytuł laureata
opiekun - mgr Beata DaniszewskaRok szkolny 2018/2019
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Mateusz Skiepko z klasy 3 b – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna MorozRok szkolny 2017/2018
Miejski Konkurs Plastyczny Polska - Moja Ojczyzna
Poskrobko Aleksandra z klasy IIIc - wyróżnienieMiejski Konkurs Kształtnego Pisania dla uczniów kl. II i III Mistrz kaligrafii
Siembida Melania z klasy IIIc - III miejsceKonkurs Poezji Dziecięcej Złota Polska Jesień
Helena Szoka z klasy IIIc - nagrodaMiejski Konkurs Literacki Wiersze z szuflady
Helena Szoka z klasy IIIc - II miejsceMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny Kartka z pamiętnika
Worobiej Wiktoria Gabriela z klasy III c - I miejsce
Siembida Melania z klasy IIIc - II miejsce
Michalina Szelkowska z klasy IIIc - nagrodaMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny Magiczny bałwanek
Helena Szoka z klasy IIIc - nagrodaMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Bołtruczuk Adrian z klasy IIIc - wyróżnienie
Szelkowska Michalina z klasy IIIc - wyróżnienie
Iwaniuk Wiktoria z klasy IIIc - wyróżnienieOgólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
Siembida Melania z klasy IIIc - wyróżnienieRok szkolny 2016/2017
Konkurs Poezji Dziecięcej - Złota Polska Jesień
Helena Szoka z klasy IIc - wyróżnienieMiejski konkurs przyrodniczo - techniczny pt. Karmnik dla ptaków
Filip Wądołowski z klasy IIc - II miejsceMiejski konkurs Wiersze z szuflady
Helena Szoka z klasy IIc - wyróżnienieMiejski Konkurs Twórczości Dziecięcej Modelinkowe cudaki - baśniowe zwierzaki
Helena Szoka z klasy IIc - II miejsceMiejski Konkurs plastyczny - Z Rodziną po Zdrowie
Antonina Onoszko z klasy IIc - wyróżnienieMiędzyszkolny konkurs Kaligrafek
Melania Siembida z klasy IIc - wyróżnienieKonkursy międzynarodowe
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Bołtruczuk Adrian z klasy II c - wyróżnienieMiejski Konkurs Twórczości Dziecięcej „Modelinkowe cudaki – baśniowe zwierzaki”
Albert Cieciuch z klasy 1 b – III miejsce
opiekun – mgr Katarzyna Moroz
Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Plastyczny dla klas O-III „Wielkanoc-czas radości i nadziei”
Katarzyna Zawistowska z klasy 1 b – nagroda
Wiktoria Zalesko z klasy 1 b – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna Moroz
Rok szkolny 2015/2016
Wojewódzki Konkurs Literacko - Plastyczny Nowe przygody krasnala Hałabały
Aleksandra Poskrobko z klasy Ic - I miejsceMiejski Konkurs literacko - plastyczny - Miś przyjacielem każdego dziecka
Aleksandra Poskrobko z klasy Ic - wyróżnienieMiejski Konkurs Twórczości Dziecięcej - Modelinkowe cudaki - podziemne zwierzaki
Helena Szoka z klasy I c - wyróżnienie
Milena Treszczotko z klasy I c - wyróżnienieRok szkolny 2014/2015
Konkursy międzynarodowe
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Łukianiuk Michalina z klasy II a – wyróżnienie
opiekun – mgr Marzenna Dębska
Stanisław Sułkowski z klasy II c – wyróżnienie
Michał Turowski z klasy II c – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna Moroz
Julita Duchnowska z klasy II e – wyróżnienie
opiekun – mgr Beata Purta
Aleksandra Sidorczuk z klasy III a – wyróżnienie
opiekun – mgr Bożena Jańczuk
Piotr Chartonowicz z klasy III c – wyróżnienie
Wiktor Skiepko z klasy III c- wyróżnienie
opiekun – mgr Elżbieta Łoś
Krystian Niezgarski z klasy III e – wyróżnienie
opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej
Konkursy ogólnopolskie
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy EKOPLANETA
Lidia Kraszewska z klasy III e – wyróżnienie
opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej
Paweł Trochimczyk z klasy III b
opiekun – mgr Magdalena Popko
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
Jakub Łozowski z klasy I b – wyróżnienie
Wojciech Marcinkiewicz z klasy I b – wyróżnienie
opiekun – mgr Dorota Kunda
Krzysztof Andraka z klasy II c – nagroda
Zofia Grela z klasy II c – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna Moroz
Eryk Anchimowicz z klasy II e – wyróżnienie
opiekun – mgr Beata Purta
Olga Sacharczuk z klasy III c – wyróżnienie
opiekun – mgr Elżbieta Łoś
Lidia Kraszewska z klasy III e – wyróżnienie
opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej
Konkursy wojewódzkie
Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny „Nowe przygody Reksia”
Gabriela Giegiel z klasy III d – II miejsce
opiekun – mgr Beata Daniszewska
Wojciech Marcinkiewicz z klasy I b – wyróżnienie
opiekun – mgr Dorota Kunda
Jan Strelczuk z klasy I f – wyróżnienie
opiekun – mgr Jolanta Krajewska – Pikuła
Paweł Dadura – z klasy II a – wyróżnienie
opiekun – mgr Marzenna Dębska
Wojewódzki konkurs plastyczny „Czy znasz twórczość Tomasza Samojlika?”
Gabriela Giegiel z klasy III d – II miejsce
opiekun – mgr Beata Daniszewska
Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej
Chór „Figielek” – statuetka
opiekunowie – mgr Małgorzata Bielawska i mgr Dorota Kunda
XII Podlaski Festiwal Wielkanocny
chór „Figielek” – wyróżnienie
opiekunowie – mgr Małgorzata Bielawska i Dorota Kunda
Podlaski Konkurs Pieśni Liturgicznej
chór „Figielek” – II miejsce
opiekunowie – mgr Małgorzata Bielawska i Dorota Kunda
XIII Przegląd Dziecięcych Teatrów Lalkowych
Zespół ,,Marzenie na scenie” z klasy I h – wyróżnienie
Opiekun – mgr Elżbieta Świsłocka
Konkursy miejskie i międzyszkolne
Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”
Kaja Lebiedzińska z klasy VI b – I miejsce
opiekun – mgr Ewa Kulisiewicz
Międzyszkolny Konkurs Rrecytatorski „Poetry Contest”
Karolina Tomczak z klasy IV b – wyróżnienie
opiekun – mgr Ewa Kulisiewicz
Miejski Konkurs Literacko – Plastyczny „Wiersze z szuflady”
Szymon Korbut z klasy I f – wyróżnienie
opiekun – mgr Jolanta Krajewska – Pikuła
Wiktoria Kluczyk z klasy II a – I miejsce
Olga Sacharczuk z klasy II a – I miejsce
opiekun – mgr Marzenna Dębska
Miejski Konkurs „Mistrzowie ekologii” – konkurencja „Ozdoby na choinkę” w ramach projektu Podlaska Akademia Przyrody
klasa II d – II miejsce
opiekun – mgr Kamila Kubajewska
Miejski Konkurs Plastyczny „Ubieramy choinkę”
Aleksandra Kondzior z klasy III e – nagroda
opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej
Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolęda Malucha
Gabriela Perkowska z klasy III f – I miejsce
opiekun – mgr Dorota Gryko
Dominik Tomera i Tymoteusz Kostro z klasy I b – nagroda
opiekun – mgr Dorota Kunda
Miejski konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie”
Dominika Cisz z klasy I d – nagroda
Wiktoria Kondraszow z klasy I d – nagroda
Konrad Depczyński z klasy I d – wyróżnienie
Mateusz Filipowicz z klasy I d – wyróżnienie
Dominik Szymborski z klasy I d – wyróżnienie
opiekun – mgr Barbara Czarkowska
Oliwia Zalewska z klasy I e – nagroda
opiekun – mgr Anetta Czeczuk
Oliwia Żałoba z klasy I h – wyróżnienie
opiekun – mgr Elżbieta Świsłocka
Eryk Anchimowicz z klasy II e – wyróżnienie
opiekun – mgr Beata Purta
Kacper Kubala z klasy III a – nagroda
opiekun – mgr Bożena Jańczuk
Wiktoria Kluczyk z klasy III c – wyróżnienie
opiekun – mgr Elżbieta Łoś
Gabriela Giegiel z klasy III d – nagroda
Joanna Kuczyńska z klasy III d – nagroda
opiekun – mgr Beata Daniszewska
Tomasz Gimik z klasy III e – nagroda
Lidia Kraszewska z klasy III e – wyróżnienie
opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej
Miejski konkurs „Życie i twórczość Hansa Christiana Andersena”
Julia Sosnowska z klasy IIIc – I miejsce
Natalia Szoka z klasy IIIc – I miejsce
opiekun – mgr Elżbieta Łoś i mgra Irena Dudaryk
Miejskie Konkurs Twórczości Dziecięcej „Modelinkowe cudaki – latające zwierzaki”
Patrycja Piwowarczyk z klasy I a – wyróżnienie
opiekun – mgr Danuta Babicka
Stanisław Lewicki z klasy I c – I miejsce
opiekun – mgr Beata Suchodolska
Paweł Dadura z klasy II a – wyróżnienie
opiekun – mgr Marzenna Dębska
Maja Mogilewska z klasy II c – wyróżnienie
opiekun – mgr Katarzyna Moroz
Zuzanna Skowrońska z klasy II e – wyróżnienie
Eryk Anchimowicz z klasy II e – wyróżnienie
Opiekun – mgr Beata Purta
Julia Sosnowska z klasy III c – III miejsce
Wiktor Skiepko z klasy III c – wyróżnienie
opiekun – mgr Elżbieta Łoś
Kamil Cimoch z klasy III f – II miejsce
Julia Filipowicz z klasy III f – wyróżnienie
opiekun – mgr Dorota Gryko
Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Plastyczny „Wielkanoc – czas radości i nadziei”
Wiktoria Kondraszow z klasy I d – wyróżnienie
Dominika Cisz z klasy I d – wyróżnienie
opiekun – mgr Barbara Czarkowska
Amelia Szerenos z klasy I e – nagroda
Karolina Puchalska z klasy I e – nagroda
Tymoteusz Kowalczuk z klasy I e – nagroda
Salma Aleksandrowicz z klasy I e – nagroda
Kinga Twarowska z klasy I e – nagroda
Oliwia Zalewska z klasy I e – wyróżnienie
opiekun – mgr Anetta Czeczuk
Maria Komenda z klasy I f – nagroda
Maria Twarowska z klasy I f – nagroda
Julia Trypus z klasy I f – wyróżnienie
Szymon Łapicz z klasy I f – wyróżnienie
opiekun – mgr Jolanta Krajewska – Pikuła
Eliza Kisiel z klasy I g – nagroda
Oliwia Przechodzka z klasy I g – nagroda
Zuzanna Niewińska z klasy I g – nagroda
Dominik Jakuć z klasy I g – wyróżnienie
opiekun – mgr Wiesława Gryko
Paulina Brandowska z klasy I h – nagroda
Wiktoria Górzewska z klasy I h – wyróżnienie
Mateusz Tur z klasy I h – wyróżnienie
opiekun – mgr Elżbieta Świsłocka
Dawid Płoński z klasy II a – nagroda
Michalina Łukjaniuk z klasy II a – nagroda
Adam Sobolewski z klasy II a – nagroda
opiekun – mgr Marzenna Dębska
Magdalena Szydłowska z klasy II b – wyróżnienie
Magdalena Działdowska z klasy II b – wyróżnienie
opiekun – mgr Małgorzata Bielawska
Zofia Grela z klasy II c – nagroda
Michał Turowski z klasy II c – nagroda
opiekun – mgr Katarzyna Moroz
Marta Gregorczuk z klasy II e – wyróżnienie
Opiekun – mgr Beata Purta
Jakub Pietraszko z klasy III a – nagroda
opiekun – mgr Bożena Jańczuk
Mateusz Gogiel z klasy III c – nagroda
Wiktor Kulczyk z klasy III c – nagroda
opiekun – mgr Elżbieta Łoś
Amelia Bielawska z klasy III f – wyróżnienie
opiekun – mgr Dorota Gryko
XIV Miejski Konkurs Ortograficzny
Lidia Kraszewska z klasy III e – II miejsce
opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej
Miejski Turniej Pływacki
Kinga Konopko, Grzegorz Tomalak, Mariusz Niedźwiedzki z klasy III a – II miejsce
opiekun – mgr Bożena Jańczuk
Natalia Szoka, Julia Sosnowska, Aleksandra Grzybowska i Jakub Treszczotko z klasy III c – II miejsce
opiekun – mgr Elżbieta Łoś
Rok szkolny 2013/2014
Konkursy ogólnopolskie
XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki ,,Ocalić od zapomnienia”
opiekunowie: p. A. Ciszewska , K. Chołko
Adam Kwiatkowski-kl.6b- 2 miejsce
Konkursy wojewódzkie
Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny ,,Nowe przygody Plastusia”
opiekun p. E. Łoś
Karol Ogonowski- 2miejsce (kategoria literacka)
IV Wojewódzki Konkurs Recytatorsko- Plastyczny ,,Twórczość Jana Brzechwy słowem i pędzlem malowana”
opiekun p. B. Sepko
Krzysztof Sobolewski- kl.4d- 1 miejsce
Melania Czerska- 6a- 2 miejsce
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Jestem odblaskowy”
opiekun p. B. Jańczuk
Mariusz Niedźwiedzki- 2 miejsce
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Jestem odblaskowy”
opiekun p. A. Czeczuk
Krzysztof Zawistowski- 1 miejsce
Konkursy miejskie
Miejski Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena”
opiekunowie: p. I Dudaryk, J. Krajewska- Pikuła
Julia Iwanowicz- kl 3f- 2 miejsce
Aleksandra Szymula- 3f- 2 miejsce
Otwarte Mistrzostwa Drużynowe w Szachach Szybkich
opiekun p. G. Kowalczuk
Tomasz Misiewicz- 3 miejsce
Mariusz Niedźwiedzki- 3 miejsce
Marcin Niedźwiedzki- 3 miejsce
Franciszek Sułkowski- 3 miejsce
Rok szkolny 2012/2013
Konkursy ogólnopolskie
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Miasta Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 10
opiekun p. A. Hećman
Tomasz Misiewicz- kl.2c- 3 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zwiastuny wiosny”
opiekun p. A. Tołoczko
Julia Małachowska- kl.1f- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,Ocalić od zapomnienia”
opiekun p. K. Chołko
Marta Wensław- kl.6 b- 2 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekunowie: p. J. Kalinowska, G. Kowalczuk, E. Ostrowska, A. Roszkowska
Łukasz Janowicz- bardzo dobry wynik
K. Tałałaj- wyróżnienie
K. Gregorczuk –wyróżnienie
Bartek Łokić –wyróżnienie
Marek Nowik- wyróżnienie
Kay Horodeński- wyróżnienie
Piotr Jakimczuk- wyróżnienie
Piotr Szumowski- wyróżnienie
Gabriela Topczewska- wyróżnienie
Zofia Gulińska- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Ekoplaneta
opiekunowie: p. M. Rakus, J. Jurczykowska
Kaja Lebiedzińska- 1 miejsce
Daria Woroniecka- wyróżnienie
Piotr Jakimiuk- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”
opiekun p. M. Rakus
Piotr Jakimiuk- wyróżnienie
Kaja Lebiedzińska- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. D. Babicka
Szymon Mańkowski- wyróżnienie
Konkursy wojewódzkie
Wojewódzki Konkurs Czytelniczo- Plastyczny ,,Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej”
opiekunowie: p. K. Chołko, A. Ciszewska
Adrianna Dziemiańczuk- kl.6 b- 1 miejsce
Wojewódzki Konkurs Plastyczny- III edycja ,,Jestem odblaskowy”
opiekun p. A. Czeczuk
Zuzanna Matyskiel- 3 miejsce
IV Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej
opiekunowie: p. D. Kunda, M. Bielawska
Kl. 2b- 2 miejsce
Kl.3b- 2 miejsce
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Przyroda wokół mnie”
opiekun p. B. Sepko
Aleksandra Karpiuk- kl.4 d- nagroda
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Małe wielkie marzenie- list do św. Mikołaja”
opiekun p. A. Czeczuk
Urszula Łokić- 1 miejsce
Hubert Rudnicki- 1 miejsce
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Najpiękniejsza palma wielkanocna” opiekun p. D. Babicka
Anna Płonowska- kl.2a- 1 miejsce
Olga Prus- kl.2a- 1 miejsce
Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny
opiekun p. B. Buraczewska
Kinga Gregorczuk- 3 miejsce
Konkursy miejskie
Miejski Konkurs Fotograficzny ,,Wspomnienia z wakacji”
opiekun p. A. Hećman
Emilia Sadowska- kl.2c- 2 miejsce
Miejski Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego
opiekun p. J. Łuckiewicz
Patrycja Romanowicz- kl.4c- 3 miejsce
Miejski Konkurs Twórczości Dziecięcej
opiekun p. M. Sołowiej
Izabela Dryl- 2 miejsce
Miejski Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena”
opiekunowie: p. I. Dudaryk, K. Moroz
Gabriela Kiluk- kl.3c- 1 miejsce
Martyna Krasowska- kl.3c- 1 miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Wielkanoc”
opiekun p. M. Sołowiej
Martyna Maksymowicz- 2 miejsce
Miejski Konkurs Literacki ,,Narysuję dla ciebie zaczarowany ogród” opiekun p. M. Sołowiej
Lidia Kraszewska- 1 miejsce
Miejski Konkurs ,,Kasztanowy ludzik zwiedza Warszawę”
opiekun p. B. Czarkowska
Patrycja Wawreniuk- 1 miejsce
Paweł Garnys- 3 miejsce
Miejski Konkurs ,,Wielkanoc czas nadziei i radości”
opiekun p. B. Czarkowska
Adrianna Korzonek- 3 miejsce
Miejski Konkurs Fotograficzny ,,Boże Narodzenie- świąteczny Białystok” opiekun p. I. Dudaryk
Marlena Lewoc- 1 miejsce
Rok szkolny 2011/2012
Konkursy ogólnopolskie
Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny( kwiecień)
opiekun p. B. Buraczewska
Krzysztof Składanek- 1 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur– kategoria Maluch
opiekun p. E. Łoś
Kay Horodeński- bardzo dobry wynik
Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny (maj)
opiekun p. B. Buraczewska
Krzysztof Składanek- 2 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko Planeta
opiekun p. M. Popko
Kaja Lebiedzińska- 3f- bardzo dobry wynik
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Gotuj z…”
opiekun p. M. Sołowiej
Uczniowie kl.3e- 1 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Sportowy- ,,Ratujemy i uczymy ratować”
opiekun p. M. Sołowiej
P. Romanowicz- 3 miejsce
Gabriela Sadowska- 3 miejsce
Paweł Dec- 3 miejsce
Dominik Rusicki- 3 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”
opiekun p. D. Gryko
Piotr Jakimiuk- kl.3b- laureat
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. D. Gryko
Piotr Jakimiuk- kl.3b- bardzo dobry wynik
Konkursy wojewódzkie
Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny ,,Nowe przygody Koziołka Matołka”
opiekun p. D. Babicka
Wiktoria Krupkowska- kl. 1a- 3 miejsce
Wojewódzki Konkurs ,,Józef Piłsudski – życie i czyny”
opiekun p. J. Myć
Jakub Brodowski.- 2 miejsce
Paweł Bałdowski- 3 miejsce
Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej
opiekunowie: p. D. Kunda, M. Bielawska
chór ,,Figielek”-2 miejsce
Wojewódzki Konkurs Kolęd ,,Zaśpiewajmy Jezusowi”
opiekun p. D. Kunda
Marcin Kunda- 3 miejsce
Podlaski Festiwal Pieśni Wielkanocnej
opiekun p. D. Kunda
chór ,,Figielek”- 2 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny (kwiecień)
opiekun p. B. Buraczewska
Krzysztof Składanek- 1 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur– kategoria Maluch
opiekun p. E. Łoś
Kay Horodeński- bardzo dobry wynik
Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny (maj)
opiekun p. B. Buraczewska
Krzysztof Składanek- 2 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko Planeta
opiekun p. M. Popko
Kaja Lebiedzińska- kl.3f- bardzo dobry wynik
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Gotuj z…”-
opiekun p. M. Sołowiej
Klasa 3e- 1 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Sportowy- ,,Ratujemy i uczymy ratować”
opiekun p. M. Sołowiej
Patrycja Romanowicz- 3 miejsce
Gabriela Sadowska- 3 miejsce
Paweł Dec- 3 miejsce
Dominik Rusicki- 3 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik
opiekun p. D. Gryko
Piotr Jakimiuk- laureat
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. D. Gryko
Piotr Jakimiuk- bardzo dobry wynik
Konkursy miejskie
Miejski Konkurs Recytatorski ,,Jan Paweł II nasz papież”
opiekun p. J. Łuckiewicz
Hanna Gryko- kl.3d, 1 miejsce
Piotr Jakimiuk- kl. 3b- 1 miejsce
Międzyszkolny Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena” opiekunowie: p. I. Dudaryk, E. Łoś
Aleksandra Niewińska- kl.3a- 1 miejsce
Julia Słomińska- kl.3a- 1 miejsce
XI Miejski Konkurs Ortograficzny
opiekun p. M. Popko
Kaja Lebiedzińska- kl.3f- 1 miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Majowy ogród”
opiekun p. M. Popko
Paweł Rutkowski- 1 miejsce
K. Fiedorczuk- 2 miejsce
Miejski Konkurs ,,Modelinowe cudaki
opiekun p. M. Sołowiej
Maria Wojtach- 3 miejsce
Rok szkolny 2010/2011
Konkursy ogólnopolskie
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geoplaneta
opiekun p. J. Jurczykowska
J. Jakimiuk- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangurek
opiekun p. E. Łoś
J. Perkowska- bardzo dobry wynik
K. Horodeński- bardzo dobry wynik
K. Janowicz- bardzo dobry wynik
Ogólnopolski Konkurs Poetycki ,,Ocalić od zapomnienia”
opiekun p. K. Chołko
H. Kossakowska- 3 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”
opiekun p. M. Popko
K. Lebiedzińska- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekunowie: p. G. Kowalczuk, A. Roszkowska, E. Mirończuk, J. Kalinowska
J. Łotko- wyróżnienie
J. Jakimiuk- laureat
D. Biedrzycki- wyróżnienie
K. Tałałaj- bardzo dobry wynik
M. Fiedoruk- wyróżnienie
K. Gregorczuk- wyróżnienie
Ł. Janowicz- wyróżnienie
Konkursy miejskie
IV Miejski Konkurs Matematyczny ,,Mały Matematyk 2010”
opiekun p. D. Babicka
P. Szumowski- 3 miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczne ferie”
opiekun p. M. Popko
K. Fiedoruk- 1 miejsce
Rok szkolny 2009/2010
Konkursy ogólnopolskie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. E. Świsłocka
Łukasz Janowicz- wyróżnienie
IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego ,,Ocalić od zapomnienia”
opiekunowie: p. K. Chołko, R. Muczyńska, E. Janikowska
Małgorzata Niewińska- kl.6f- 1 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. A. Roszkowska
Jacek Jakimiuk – laureat
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. J. Kalinowska
Szymon Sidoruk- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. E. Mirończuk
Katarzyna Matys- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. G. Kowalczuk
Tomasz Zalewski- wyróżnienie
Adrian Zajkowski – wyróżnienie
Krzysztof Mikulski – wyróżnienie
Agata Kwiatkowska- wyróżnienie
Jakub Łotko- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. E. Świsłocka
Łukasz Janowicz- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. M. Bielawska
Kinga Gregorczuk- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekun p. I. Januszkiewicz
Bartłomiej Łotko- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
opiekunowie: p. D. Babicka, D. Kunda, G. Szeps
Gabriela Topczewska – bardzo dobry wynik
Piotr Szumowski – bardzo dobry wynik
Wojciech Zajkowski – bardzo dobry wynik
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych- Ekoplaneta
opiekun p. J. Jurczykowska
SP 19 – kategoria zespołowa- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza”
opiekun p. J. Myć
Jacek Jakimiuk – laureat
Ignacy Sułkowski- finalista
Konkursy wojewódzkie
Wojewódzki Przegląd Chórów Szkolnych- konkurs kolęd
opiekun p. A. Wałejko
Chór szkolny- 1 miejsce
VIII Wojewódzki Przegląd Chórów Szkolnych
opiekun p. A. Wałejko
Chór szkolny ,,Rozśpiewana 19”-1 miejsce
Konkurs Historyczny ,,Józef Piłsudski- życie i czyny”
opiekun p. J. Myć
Klaudia Kacejko- 1 miejsce
Agnieszka Kardasz- 2 miejsce
Justyna Korzonek- 3 miejsce
Konkursy miejskie
Miejski Konkurs Matematyczny ,,Mały Matematyk”
opiekun p. E. Świsłocka
Łukasz Janowicz- 3 miejsce
Międzyszkolny Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena”
opiekun p. I Dudaryk
Julia Kulik- 3 miejsce
Marek Nowik- 3 miejsce
Miejski Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej
opiekun p. A. Wałejko
E. Siemionowicz- 1 miejsce
Konkurs Rejonowy ,,Życie i twórczość J. Słowackiego”
opiekun p. B. Buraczewska
P. Gierasimczuk – 1 miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczne ferie”
opiekunowie: p. K. Moroz, E. Świsłocka
Aleksandra Żamojda- 1 miejsce
Joanna Kossakowska- 3 miejsce
Rok szkolny 2008/2009
Konkursy ogólnopolskie
Festiwal Kolęd w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów opiekunowie: p. M. Bielawska, D. Kunda
Kl. 1b i kl.2b- srebrny dyplom
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 2009
opiekun p. A. Roszkowska
Przemysław Perkowski- 1 miejsce w województwie
VIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego ,,Ocalić od zapomnienia”
opiekunowie: p. K. Chołko, R. Muczyńska
Małgorzata Niewińska- 1 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego ,,Słowo daję”
opiekun p. B. Buraczewska
A. Ruczaj- 2 miejsce w województwie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangurek 2009
opiekun p. E. Świsłocka
Łukasz Janowicz- kl.2f- najlepszy wynik w województwie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Piastowie- władcy Polski”
opiekun p. J. Myć
Agnieszka Ruczaj- 2 miejsce w kraju
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza”
opiekun p. J. Myć
M. Andruszkiewicz- do eliminacji centralnych
D. Krasowska- 1 miejsce w województwie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Mity”
opiekun p. J. Myć
Dominika Krasowska- 1 miejsce w Polsce
Konkursy wojewódzkie
VIII Podlaski Festiwal Pieśni Moniuszkowskiej
opiekun p. A. Wałejko
Chór ,,Rozśpiewana 19”- 2 miejsce
Wojewódzki Przegląd Chórów ,,Kolędy polskie”
opiekun p. A. Wałejko
Chór ,,Rozśpiewana 19”- 1 miejsce
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Muzyce
opiekun p. A. Wałejko
Przemysław Perkowski- 1 miejsce
Podlaski Konkurs z cyklu ,,Śpiewająca Polska”
opiekunowie: p. D. Kunda, M. Bielawska
Chór szkolny- 1 miejsce
Wojewódzki Konkurs Historyczny ,,Józef Piłsudski- życie i czyny”
opiekun p. J. Myć
M. Andruszkiewicz- 1 miejsce
D. Krasowska- 2 miejsce
M. Harasimczuk- 3 miejsce
Konkursy miejskie
II Miejski Konkurs Matematyczny ,,Mały Matematyk”
opiekun p. E. Janikowska
Jacek Jakimiuk- 1 miejsce
Międzyszkolny Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena”
opiekun p. I Dudaryk
M. Świsłocka-kl.3a- 1 miejsce
Krzysztof Składanek- kl 3a- 1 miejsce
Miejski Konkurs ,,Kolęda Malucha”
opiekun p. G. Szeps
Kl.1c- 2 miejsce
Miejski Konkurs ,,Jasełka 2008”
opiekun p. G. Szeps
Kl.1c- 3 miejsce
Miejski Konkurs ,,Kolęda Malucha”
opiekunowie: p. M. Bielawska, D. Kunda
Chór ,,Figielek”- 2 miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczne ferie”
opiekunowie: p. E. Świsłocka, B. Jańczuk, B. Czarkowska
M. Barszczewska- 1 miejsce
N. Nozderka- 1 miejsce
A. Dylewicz- 1 miejsce
D. Gruszewski- 1 miejsce
W. Filipczuk- 2 miejsce
K. Lulewicz- 3 miejsce
Konkurs Piosenki Anglojęzycznej o zasięgu miejskim (kl.4-6)
opiekun p. E. Kulisiewicz
Eryk Siemionowicz- kl.4c- 1 miejsce
Konkurs Piosenki Anglojęzycznej o zasięgu miejskim (kl.1-3)
opiekun p. K. Gadzała
Aleksandra Łętowska- kl.2b- 3 miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Ogród pełen barw”
opiekun p. G. Szeps
Oliwia Czarkowska- 1 miejsce