• Świetlica

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Rekrutacja do świetlicy szkolnej rozpoczyna się od dnia 27.02.2023r.

Aby zapisać dziecko do świetlicy należy :
        - wypełnić „Wniosek o objęcie ucznia zajęciami świetlicowymi”, a następnie złożyć w świetlicy lub sekretariacie szkoły;
        Zasady naboru, regulamin i „Wniosek o objęcie ucznia zajęciami świetlicowymi” są do pobrania w załączniku;

Regulamin świetlicy szkolnej

Wniosek o objecie ucznia zajęciami świetlicowymi 2023_2024.docx

Wniosek o objecie ucznia zajęciami świetlicowymi 2023_2024.pdf

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 19 w Białymstoku

jest miejscem, gdzie nasze Dzieci mogą bezpiecznie, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas – przed i po lekcjach.

Świetlica to miejsce na rozwój, zabawę, szczęście i entuzjazm, to miejsce dla Dzieci, dla Was, dla Nas…

Świetlica czynna jest od 7.00 do 17.00. Zajęcia świetlicowe są bezpłatne. W tym roku szkolnym nasi podopieczni rozwijają swoje zainteresowania, uczestnicząc w zajęciach: sportowych, plastycznych, detektywistycznych, z elementami pedagogiki Montessori. Ponadto biorą udział w lekcjach warsztatowych Kolorowej Chemii oraz relaksacyjnych Cichej bajki. Mają czas na swobodną zabawę, nawiązywanie relacji oraz odpoczynek. Nasza świetlica jest miejscem, gdzie dzieci mogą bezpiecznie, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas – przed i po lekcjach.