• Stołówka

• Stołówka szkolna oferuje pełnowartościowe i zdrowe obiady przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów. Jest miejscem umożliwiającym bezpiecznie i higieniczne spożycie posiłku. Obiady składają się z trzech dań, są urozmaicone i smaczne.

Jadłospis konstruowany jest  zgodnie z zaleceniami dotyczącymi zdrowego żywienia dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w oparciu o wytyczne określone w Rozporządzeniu Ministerstwa Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2015r.

W naszej szkole uczniowie oraz personel mają możliwość korzystania z obiadów w stołówce szkolnej.

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z kl. I – VIII jedzą obiad w wyznaczonym czasie zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzieci z oddziału przedszkolngo oraz uczniowie z klas I, II przebywają w stołówce pod opieką nauczycieli.

Nad bezpieczeństwem dzieci korzystających z obiadów szkolnych w czasie przerw obiadowych czuwają nauczyciele wyznaczeni w planie dyżurów, wspomagają ich uczniowie - dyżurni.

Regulamin stołówki szkolnej

Karta zgłoszenia dziecka na obiady 2023/2024 r.