Nawigacja

Zajęcia rozwijające zainteresowania Zajęcia świetlicowe Pomoc pedagogiczno - psychologiczna, konsultacje

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania - rok szkolny 2016/17

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

termin, sala

1

Bielawska Małgorzata

Chór kl. I-III

wtorek 8.55-9.40 s.207

2

Buraczewska Katarzyna

Koło redakcyjne- kl.IV-VI

wtorek 14.45-15.30 s.307

3

Ciszewska Alina

Koło j. polskiego

poniedz. 14.45-15.30 s.002

4

Gadzała Katarzyna

Koło zainteresowań z j. angielskiego

poniedz. 15.40-16.25 s.208

5

Grynczel Monika

Koło hist. przygotowujące do konkursu

poniedz. 14.45-15.30 s.301

Projekt ,,Z Piłsudskim po Białymstoku"

środa 8.00-8.45 s.301 (co 2 tyg)

7

Janikowska Elżbieta

Teatrzyk kamishibai - kl. IIIf

wtorek 11.30-12.30 bibl.

8

Jurczykowska Joanna

Praca z uczniem zdolnym

wtorek 14.45-15.30 s.209

10

Konopko Bogdan

SKS kl.IV chł.

czwartek 14.45-15.30 s. gimnast.

11

Korsak Katarzyna

"W świecie gier karcianych" - kl. III "

piątek 10.45-11.30 bibl.

12

Kowalczuk Grażyna

Przygotowanie ucz. do konkursów

wtorek 13.50-14.35 s.305

13

Kraśko-Abusaymah A.

Koło j.niemieckiego

poniedz. 15.30-16.25 s.303

Przygotowanie ucz. do konkursów

wtorek 14.45-15.30 s.303

14

Kubiak-Babińska Joanna 

SKS kl. IV

poniedz. 15.40-16.40 s. gimnast.

SKS kl.VI

poniedz. 14.40-15.40 s. gimnast.

15

Kulisiewicz Ewa

Koło j. rosyjskiego kl. V i kl VI

czwartek 14.45-15.30 s.301

16

Kunda Dorota

Chór kl. I-III

poniedz. 8.00-8.45 s.207

17

Kwasowski Grzegorz

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedz. 8.00-8.45 s.309

18

Łoś Elżbieta

"Mały przyrodnik odkrywa świat" - kl. IIc

czwartek 15.40-16.40  s.102

19

Myć Eliza

Koło Erasmus

czwartek 15.40-16.25 s.303

Koło Erasmus

czwartek 14.45-15.30 s.301

21

Onoszko Jolanta

Koło Erasmus

czwartek 15.40-16.25 s.303

22

Panasiewicz Danuta

Zajęcia z uczniami zdolnymi - kl. 6d, 6e

poniedz. 8.00-8.45 s.308

24

Perkowska Halina

Szkolne Koło Brydża Sportowego

czwartek 15.00 s.204, 208

25

Popko Magdalena

Zabawy i gry planszowe

czwartek 10.45-11.30 s.211

26

Popławski Andrzej

SKS klas III chł.

wtorek 15.30-17.00 s. gimnast.

SKS klas VI

środa 16.15-17.45 s. gimnast.

27

Rakus Małgorzata

Koło mediacyjne

czwartek 14.45-15.30 s.208

28

Roszkowska Alicja

Koło matematyczne

poniedz. 14.45-15.30 s.305

29

Rynkowski Wojciech

Uczymy się j. ang. czytając, śpiewając

wtorek 15.40-16.25 s.303

30

Sadowska Anna

Szkolny Klub Bezpieczeństwa

wtorek 14.45-15.30 s.306

31

Sepko Bożena

Koło plastyczne

poniedz. 14.45-15.30 s.302

32

Skiepko Ewa

Koło j. polskiego

wtorek 8.00-8.45 s.209

SOS z j. polskiego

poniedz. 14.45-15.30 s.308

34

Suchodolska Beata

"Gry i zabawy uspr. pamięć i koncentr." kl. I-III"

wtorek 13.50-14.35 s.211

Zajęcia plastyczno-tech.  kl. II-III

poniedz. 15.40-16.40 s.206

35

Szeps Grażyna

Koło teatralne kl. IIg

wtorek 13.50-14.35 s.103

36

Świsłocka Elżbieta

"Pinokio" - teatrzyk kl. I-III

piątek 10.50-12.30 s.211

37

Tołoczko Anna

Koło sprawnych rąk "Tańcowała igła z nitką"

środa 9.50-10.35 s.211

Koło plastyczne

poniedz. 12.50-13.25 s.211

38

Tomaszewski Tomasz

SKS klas V

piątek 15.30-17.00 s. gimnast.

39

Wałejko Agnieszka

Chór ,,Rozśpiewana 19"

środa 14.45-15.30 s.302

czwartek 14.45-15.30 s.302

40

Zielińska Zuzanna

SKS klas V dz.

środa 14.45-15.30 s. gimnast.

SKS klas V

środa 15.30-16.15 s. gimnast.

42

Zimnoch Krzysztof

Kodowanie

środa 14.45-16.25 s.307

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
    ul. Mieszka I 18
    15-054 Bia­ły­stok
  • tel. 85 73 23 000
    fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć