• Strefa Sportu

• Koszykówka chłopców

• Od 2019 roku współpracujemy z Akademią Koszykówki „MŁODE ŻUBRY” Białystok.

Dzięki tej współpracy nasi uczniowie mogą dodatkowo uczestniczyć w zajęciach  klubowych oraz brać udział w rozgrywkach na poziomie lig wojewódzkich / Mistrzostw Polski.

Razem z klubem „Młode Żubry” organizowane są na terenie szkoły imprezy sportowe, w których udział biorą nasi uczniowie np. Międzynarodowy Turniej koszykówki chłopców im. Andrzeja Awdzieja

Relacja z wydarzenia 2019r.

Kadra Województwa Podlaskiego Młodzików rocznika 2007 uczestniczyła w konsultacji szkoleniowo-startowej w ramach IV Memoriału Lecha Sawickiego w Białymstoku. Zawodnicy rywalizowali ze starszymi kolegami urodzonymi w roku 2006.

Ostatecznie Kadra Województwa Podlaskiego zajęła 4 miejsce, a w jej składzie znaleźli się uczniowie naszej szkoły - Stanisław Kobierski oraz Stanisław Nieroda.

Pierwsze miejsce w rozgrywkach 2006 rocznika zajęła drużyna Akademii Koszykówki "Młode Żubry", w której składzie również mieliśmy naszych uczniów z 8 klasy sportowej: Dawid Płoński, Michał Kolendo, Kamil Monach, Łukasz Kirpsza, Piotr Karpiuk oraz Joka Maciej.

Do pierwszej piątki turnieju wybrano Dawida Płońskiego.