• Strefa pomocy

• Psycholog

• "Jeśli nie postawisz granic, inni zrobią to za Ciebie, lub zignorują fakt, że w ogóle ich potrzebujesz"

Chad Buck

PSYCHOLOG SZKOLNY -  mgr Piotr Robert Klepacki

Godziny pracy psychologa w roku szkolnym 2022/2023

GAB. 311
            PONIEDZIAŁEK 12:00 - 17:00
            Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 15:25 - 17:00
            WTOREK 08:30 - 14:30
            Konsultacje dla dorosłych do 15:30
            ŚRODA 13:00-16:00

Szanowni Państwo.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną informuję, że godziny pracy psychologa / obecności psychologa w szkole pozostają bez zmian.
            Podstawowymi narzędziami komunikacji pozostają: dziennik Librus i telefon za pośrednictwem sekretariatu szkoły. Nie wykluczam możliwości wykorzystywania innych metod komunikacji zdalnej. Pozostawiam realną możliwość bezpośredniego spotkania, po wcześniejszym uzgodnieniu jego terminu, za pośrednictwem wspomnianych środków. W sprawach pilnych i nie cierpiących zwłoki, proszę o kontakt także poza godzinami pracy psychologa.
            Z życzeniami mądrości i pokoju, w nadziei na szybki powrót do zdrowego życia bez lęku w świetle wszystkiego, co życie to oświeca, umacnia i dobrymi prowadzi drogami, łączę wyrazy szacunku.

mgr Piotr Robert Klepacki  psycholog