• Nasi laureaci

• 16 maja, odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Zaświadczenia o uzyskanym tytule laureata odebrali z rąk Kuratora Oświaty uczniowie naszej szkoły: Dominika Biernacka kl. 8c - nauczyciel biologii Małgorzata Rakus i Wojciech Marcinkiewicz kl. 8c - nauczyciel matematyki Ewa Ostrowska.

GRATULUJEMY laureatom i nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów.

• II Memoriał Andrzeja Awdzieja

• W sobotę 23.04.2022r. w Szkole Podstawowej nr 19 w Białymstoku odbył się II Memoriał Andrzeja Awdzieja w koszykówce chłopców rocznik 2010 i młodsi. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy trenowani przez pana Michała Fedorowicza. Zagrali również młodzi koszykarze z  Akademii Koszykówki „Młode Żubry”, AS Mragowo oraz BSK Kadet Biała Podlaska.

Puchary, medale oraz nagrody wręczała pani dyrektor Elżbioeta Zimnoch.