• KOLEJNE SUKCESY NASZYCH KOSZYKARZY

• 27.10.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku odbyły się Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego w Koszykówce 3x3 chłopców. Na zawody zjechały się szkoły z całego województwa podlaskiego. Po bardzo wyrównanej walce, nasi chłopcy z klasy VIA i VA (klasy sportowe o profilu koszykówki), zajęli IV miejsce w województwie.

Naszą szkołę reprezentowali: Bondaruk Oskar VIA, Dziekoński Oliwier VIA, Tomaszewski Leon VIA oraz Borowski Michał VA. Opiekunem chłopców była Pani Joanna Kubiak-Babińska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• 19 - stka znowu na podium

• 26 października 2022r. w hali sportowej w Łomży odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w Koszykówce 3x3 dziewcząt.

Nasze zawodniczki z VIII klasy sportowej po zaciętej walce zajęły II miejsce w województwie.

Naszą szkołę reprezentowały: Kalinowska Michalina, Bartoszewicz Maja, Michałowska Sandra i Ciborowska Zuzanna z klasy VIII A

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Koszykówka 3x3 dziewcząt

• 26 października 2022r. w hali sportowej w Łomży odbyły się Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego w Koszykówce 3x3 dziewcząt.

Nasze uczennice z VI klasy sportowej po zaciętej walce zajęły IV miejsce w województwie.

Naszą szkołę reprezentowały: Wójcik Pola, Bednarczyk Kinga, Wysocka Natalia, Popławska Julia i Sańczyk Roksana z klasy VI A

GRATULUJEMY!!!

• MAMY BRĄZ

• W dniu dzisiejszym 25.10.2022 r. w SP 47 w Białymstoku odbyły się finały Igrzysk Młodzieży Województwa Podlaskiego w Koszykówce 3x3 chłopców (rocznik 2008 i młodsi).

W turnieju zagrało 17 drużyn. Po ciężkich meczach i tylko z jedną porażką nasi uczniowie zajęli III miejsce w województwie.

SP19 reprezentowali: Wójcik Filip, Matuszewski Szymon, Kozłowski Piotr, Szermiński Krzysztof i Prymaka Kacper z klasy VIII A.

Gratulujemy sportowej postawy i waleczności. Życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunem chłopców była pani Anna Wojtach.

• Nasze projekty O003 i O075

• Prosimy o głosy - karta do głosowania

O003 - Remont i wyposażenie pracowni chemicznej - projekt zakłada prace remontowo-budowlane (m.in. wymianę podłóg, drzwi oraz instalacji elektrycznej, montaż instalacji wodociągowej, wentylacji, a także wyposażenie pracowni chemicznej).

O075 - Modernizacja bloku sportowego i terenu zielonego przy "Białostockiej 19-tce" - projekt zakłada remont bloku sportowego (m.in. małej i dużej sali gimnastycznej, łazienek), zagospodarowanie terenu zielonego i zakup niezbędnego wyposażenia sportowego oraz schodołazu.

Głosowanie odbędzie się między 3 a 17 października 2023r.